Huurder in beeld – Harold van Gerwen (Akoestiek partner)

Van creatieve interieurprojecten naar specialist in akoestische oplossingen. Het is misschien niet de route die Harold vooraf voor ogen had, maar wel een die perfect past bij zijn manier van ondernemen.

Veel ondernemers in de regio kennen Harold nog van Nyhm Creative. Inmiddels gaat zijn bedrijf verder als AkoestiekPartner, gespecialiseerd in maatwerk akoestische oplossingen voor kantoren, scholen en andere organisaties. Die nieuwe naam sluit naadloos aan bij de focus van het bedrijf vandaag de dag.

Al tien jaar is AkoestiekPartner gevestigd bij Business Center Place for Bizz. In die periode groeide niet alleen het bedrijf, maar ook de kantoorruimte. Harold begon in een kleinere unit en verhuisde later naar een grotere ruimte met een verdiepingsvloer en daarmee naar een vloeroppervlak van 225m2, allemaal binnen hetzelfde pand. Volgens hem biedt Place for Bizz precies de combinatie van flexibiliteit, professionaliteit en persoonlijke aandacht die past bij de manier waarop hij onderneemt.

Rust begint bij een goede akoestiek

Een ruimte waar geluid blijft galmen of gesprekken elkaar voortdurend overlappen, kost ongemerkt veel energie. Goede akoestiek zorgt voor meer rust, betere concentratie en een prettigere werkomgeving. Dat is precies waar Akoestiekpartner zich iedere dag mee bezighoudt.

Het bedrijf geeft akoestisch advies, voert metingen uit en levert maatwerkoplossingen voor kantoren, scholen en andere organisaties. Van wandpanelen en plafondoplossingen tot roomdividers, fotopanelen en bureauschermen. Vrijwel alles wordt afgestemd op de ruimte en de wensen van de klant.

“Iedere ruimte is anders. Daarom geloven wij niet in standaardoplossingen, maar in producten die echt passen bij de omgeving en de uitstraling van een organisatie.”

Gegroeid door goed te luisteren

Het verhaal van AkoestiekPartner begon niet met akoestiek.

Harold werkte ruim twintig jaar in de wereld van lichtreclame en belettering. Nadat hij voor zichzelf begon, richtte hij Nyhm Creative op, waarmee hij zich bezighield met signing, wandbekleding, fotowanden en andere creatieve interieurprojecten. Vanuit die opdrachten kwamen steeds vaker vragen over akoestische oplossingen. In plaats van klanten door te sturen, besloot Harold zich verder in het vak te verdiepen. Hij volgde opleidingen, investeerde in meetapparatuur en bouwde stap voor stap steeds meer kennis op. Wat begon als een aanvullende dienst, groeide uit tot de belangrijkste activiteit van het bedrijf.

Die ontwikkeling leidde er uiteindelijk toe dat Nyhm Creative vanaf 2017 verderging onder een nieuwe naam: AkoestiekPartner.

Kwaliteit boven kwantiteit

Vandaag de dag richt AkoestiekPartner zich steeds meer op een netwerk van kantoor- en projectinrichters. Via deze dealerpartners vinden de producten hun weg naar organisaties door heel Nederland. Harold ondersteunt hen niet alleen met hoogwaardige producten, maar ook met advies richting de eindklant.

Voor Harold draait ondernemen niet om zo groot mogelijk worden, maar om kwaliteit, continuïteit en duurzame samenwerkingen.

Van een adviesgesprek naar een droomproject

Dat persoonlijk contact vaak de mooiste opdrachten oplevert, blijkt uit een project waar Harold nog altijd met trots op terugkijkt.

Wat begon als een vrijblijvend adviesgesprek bij een particuliere klant, bleek uiteindelijk het begin van een bijzondere samenwerking. De klant was CEO van de internationale lijmproducent Saba. Enkele jaren later werd AkoestiekPartner gevraagd om mee te werken aan de inrichting van het nieuwe bedrijfspand.

Van lichtreclame en bewegwijzering tot raambelettering, spanwanden en akoestische oplossingen door het hele gebouw. Het groeide uit tot een van de grootste projecten die Harold ooit heeft gerealiseerd.

“Normaal gesproken was dat een half jaar aan losse opdrachten. Nu kwam dat allemaal samen in één project.”

Een samenwerking die meegroeit

Ook de samenwerking met Place for Bizz groeide de afgelopen tien jaar stap voor stap mee. Wat begon met een kleinere kantoorruimte, groeide uit tot een langdurige samenwerking. Inmiddels verzorgde AkoestiekPartner voor Place for Bizz onder andere de signing, verschillende meubels, de koffiecorner en diverse akoestische oplossingen op de locaties, waaronder Business Center De Hurk.

Volgens Harold zit de kracht van Place for Bizz niet alleen in de faciliteiten, maar vooral in de ondernemers die elkaar weten te vinden.

“Je leert elkaar kennen, helpt elkaar verder en daar ontstaan mooie samenwerkingen uit.”

Ook de flexibiliteit en service maken volgens hem het verschil. Van pakketontvangst en telefoonbeantwoording tot het meedenken bij praktische zaken. Het zijn juist die kleine dingen die ervoor zorgen dat hij zich al tien jaar thuis voelt.

Ben je benieuwd hoe het is om te ondernemen vanuit Place for Bizz? Of je nu een eigen kantoor zoekt, flexibel wilt werken of een inspirerende plek wilt om klanten te ontvangen: je bent van harte welkom voor een vrijblijvende kennismaking of rondleiding.

Bekijk onze locaties of plan direct een rondleiding.

Vragen? Neem contact met ons op.

Heb je vragen over onze mogelijkheden? Neem dan telefonisch of per e-mail contact met ons op. Of vul het contactformulier in en dan nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op.

Plan een rondleiding Plan een proefdag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.